Sanallaştırma
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Sanallaştırma Çözümleri

Masaüstü sanallaştırma
Veri merkezi sanallaştırma
Ağ sanallaştırma
CPU sanallaştırma
Depolama sanallaştırma
GPU sanallaştırma
Veri sanallaştırma
Linux sanallaştırma
Uygulama sanallaştırma
Bulut sanallaştırma
Sanallaştırma
Her Zaman Güncel
Sanallaşma teknolojileri, maliyeti azaltıp performansınızı sabit tutarak masaüstü, uygulama, sunucu ve depolama ihtiyaçlarınızı sanal ortamda gidermenize imkân sağlar. Sürekli gelişmekte olan ve kurumsal hayatınızı kolaylaştıran teknoloji karşısında yatırımlarınızın her zaman güncel kalmasını garantiler.
Farklı Çözüm Deneyimleri
Birçok farklı proje ile deneyim kazanmış, önde gelen üreticilere ait teknolojik gelişmeleri takip eden eğitimli ve yetkin uzman kadromuzun tecrübelerinden yararlanma imkânı sağlanır.
Yönetilen Yedekleme Hizmeti
Veri Koruması
Veri günümüzde en değerli varlık olarak nitelendirilmekte ve kritik siber saldırılarda en önemli hedef olarak görülmektedir. Kurum yapınız içerisinde bulundurduğunuz verinin korunması ve kanunlar ile korunan (KVKK, GPDR vb.) verinin ve bu kanuna uyumluluğunun sağlanabilmesi için, her türlü felakete tam hazırlık sağlayabilmeniz için katmanlı ve sürekli koruma sağlanır ve yedekleriniz sürekli olarak doğrulanır. Ayrıca kurumsal dosya paylaşımı üzerindeki dosya ve klasörler de destek kapsamımız içerisindedir.
Planlama / Danışmanlık
Yaptığımız teknik danışmanlık ve planlama işlemleri ile kullanım alanında daha yüksek verim ile sonuçlar almanızı sağlayacak seçeneklerinin sunumu yapılmaktadır. Ağ bağlantıları iletişim veya veri aktarımı konusunda daha kolay işlem yapılmasını ve her alana daha hızlı ulaşım sağlanmasına yardımcı olduğundan kullanılacak olan alan için yapılacak planlama işlemi ile nasıl işlem yapılacağına dair detaylı bir çalışma yapılmaktadır.
Yönetim Kolaylığı
Süreçlerinize yönelik çözümlerimiz ve hizmetlerimizden faydalanarak, iletişim odaklı çalışılarak yönetim kolaylığı sağlanır.
Yedekleme İzleme
Tüm veri koruma ortamlarınızı proaktif bir şekilde izleyerek problemleri önceden çözmenize yardımcı olunur.
SUNUCU
BARINDIRMA
YÖNETİLEN
HİZMETLER
YEDEKLEME
KURTARMA
VERİ DEPOLAMA
Yönetilen Felaket Kurtarma Hizmeti
Özel Destek Uzmanları
Teknolojik Çözüm olarak verilerinizin güvenliği ve altyapınızın kalitesi için önceden planlanmış dokümantasyonlar oluşturuyoruz. Felaket öncesi ve sonrası için uzman danışmanları ile adım adım kapsamlı bir plan oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
Verimlilik
Sanallaştırma Hizmeti ile daha uzun donanım kullanım ömrüne ulaşılır, daha az enerji ve operasyonel iş yükü ile verimliliğinizi arttırılır.
Sistem İzleme
Müşterilerimizin tüm sistemini 7/24 izleme ile IT altyapılarında meydana gelebilecek olası bir problemi önceden fark ederek, büyük kayıpların veya zararların önüne geçebilmek adına erken müdahalede sağlanır. Sistem izleme hizmeti ile birlikte IT altyapınızın ihtiyaçlarını belirleyerek bütçelendirme planlarınıza ek olarak size ihtiyaç listesi raporları sunmaktayız.
Garantili Kurtarma Testleri
Teknolojik Çözüm olarak aldığınız yedeklerin doğrulaması yapılır, birbirine bağlı sunucu ve uygulamaların periyodik olarak çalışırlığını test etme ortamı hazırlanır. Garantili kurtarma testleri ile felakete hazır durumda olduğunuzu raporlayarak sizlerin güvenle ilerlemeniz sağlanır.