Profesyonel Hizmetler
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Profesyonel Hizmetler

Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olabilmek için, Teknolojik Çözüm'ün Profesyonel Hizmetlerinden Yararlanın.

Müşterilerimize standart hizmetlerin yanı sıra, ihtiyaçlarına yönelik altyapılarına uygun bir modele dayanan profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bilgi teknolojileri altyapı yönetim sorumluluğunu üzerimize alarak müşterilerimizin kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Hizmetler

EKİBİNİZE PROFESYONELLERİ KATIN

İşletmelerinizde bulunan BT departmanlarınızda, bilişimin her konusundan anlayan ve derinlemesine BT bilgisi olan personeller olmayabilir. Teknolojik Çözüm ile gerçekleştireceğiniz bakım ve destek anlaşması ile her biri alanında profesyonel kadrolardan, hızlı, verimli minimum maliyetler yararlanmış olursunuz.

BAKIM VE DESTEK

Teknolojik Çözüm, işinde uzman, konusunda sertifikalara sahip tecrübeli ekip ile, SLA standartları uyarınca profesyonel bakım ve teknik destek hizmeti sunmaktayız. Gelişmiş BT altyapımız kullanarak planlama, uygulama, yönetim hizmetlerimizi iş ortaklarımıza sunarken, bakım ve destek hizmetimiz ile emin adımlarla ilerlemeniz için çalışıyoruz.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Teknolojik Çözüm Danışmanlık ekibi, önceden belirlenen çalışma adımları üzerinde ilgili konu, ürün ve teknolojilerde teknik bilgi ve tecrübe birikimlerini kurumların teknik ekiplerine aktarmak üzere görev üstlenmektedirler. Projelerde müşteri tarafından atanacak proje yöneticisi ile koordineli çalışarak, kapsam dahilindeki çalışmaların eksiksiz ve planlanan çalışma takvimine uygun gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

EĞİTİM HİZMETLERİ

Teknolojik Çözüm, sistem entegrasyonu yolcuğunda biriktirdiği deneyim ve yetkinliklerini, kurumların iş verimliliğini ve üretkenliğini artırmak için sunmaktadır. Teknoloji alanındaki lider, global üretici ve çözüm sağlayıcı şirketlerin orijinal kurumsal eğitimlerinin yanı sıra, kurumların entegre projelerine destek olmak üzere özel olarak tasarlanmış eğitimlerle Teknolojik Çözüm, tüm eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektedir.