Güvenlik Hizmetleri
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik çözümlerini entegre bir şekilde kullanma, teknolojideki hızlı gelişimi ve değişimi, yetkin personel bulma, yetiştirme ve görevde tutma zorluğu, mali kısıtlıklar, etkili bir güvenlik izleme ve olay müdahale alt yapısı işletme gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere siber güvenliği, tüm çözümlerimizin ayrılmaz bir parçası haline getirdik.
Güvenlik Hizmetleri
Teknolojik Çözüm, güvenlik teknolojileri alanında sektörünce lider üreticileri ile yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve yönetilebilir güvenlik alt yapılarının projelendirilmesi ve entegrasyon alanında 7/24 kesintisiz olay yönetimi, danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.
Verinin ve verinin bilgiye çevrilmesi hangi formda olursa olsun korunması kurumlar için çok önemlidir. Bu önemli kaynağın doğru korunmaması sadece maddi kayıplara yol açmakla kalmayıp, telafisi yıllarca devam edebilen ve sonuçları tam olarak öngörülemeyen istikrarsızlık ve itibar kayıplarına da sebep olabilir. Yapılan yatırımların bu tip zaaflardan dolayı zarar görmesini engellemek için veri ve bilgi güvenliğinin bir bütün olarak düşünülmesi gerekir.
Kurumların uygunluk, uyumluluk ve standardizasyon bir gereği olarak faaliyet gösterdikleri sektörlere ve güvenlik gereksinimlerine göre birtakım güvenlik standartlarına uymaları gerekir.
Teknolojik Çözüm, Güvenlik Hizmetleri konusundaki kapsamlı bilgi birikimi, yıllarca deneyimleri ve tecrübesi ile uzman personelleriyle kurumsal müşterilerine uçtan uca güvenlik danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.