Entegrasyon Hizmetleri
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Entegrasyon Çözümleri

İşletmelerinizin BT altyapısının sürekli olarak verimli bir şekilde çalışması, gelişen teknolojilere ayak uydurması, devamlılığın en temel ihtiyaçlarındandır.

Teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde dilediğiniz yerde şirket ağınıza kolaylıkla bağlanıyor ve hatta şirket kameralarınızı, klimalarınızı tüm verilerinizi bir sunucu üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Ancak hayatınızı ve işlerinizi bu denli kolaylaştıran bu sistemin hiç aksamadan çalışması gerekiyor. Teknolojik Çözüm olarak, hizmet edilen sektör farketmeksizin tüm kapasite ve performans sağlayan Sistem kurulum ve Entegrasyon hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri üreterek, katma değerli hizmetler sunarak, entegre edilebilen ve yüksek verimlilik sağlayan platformlar oluşturuyoruz.

Sanallaştırma
Sistemlerinize entegre edeceğiniz ürünlerin teminini, dünyada marka bilinirliğini kanıtlamış çözüm ortaklarımızdan sağlıyoruz.
Yaptığımız sistem kurulumundan sonra; alanında uzman BT personellerimizle, yetkili müşterilerimize ürün kullanım eğitimi veriyoruz.
Tüm Bilgi birikimimiz ve yaptığımız uygulamalarla kazandığımız deneyimlerimiz ile, tüm sistem kurulumları, danışmanlık ve desteklerini sağlıyoruz.Sunucu ve Depolama Çözümleri
Merkez sunucuda bulunan veriler ve uygulamalar, güvenilir ve etkili iş operasyonunuzun temelini oluşturur. Hızlı ve kısa bir sürede sunucu ve depolama çözümleri altyapısı, verilerinizin etkili bir şekilde işlemesini ve kullanmanızı sağlayacaktır.
Ağ Çözümleri
Birden fazla bilgisayarın belirli bir protokol altında diğer bilgisayarla iletişim kuran yapıya bilgisayar ağı denir. Bilgisayar ağlarının amacı, kaynakların ve bilginin paylaşılması, iletişimin sağlanmasıdır. Bu durumun bağımsız, işlevsel olması için bilgisayarların çeşitli yöntemlerle bağlanarak; ağ çözümlerini oluşturması gerekir. Ağ çözümleri, kaynakların etkin paylaşımını sağlayarak ve bilgi akışını hızlandırıp verimli bir iletişim sunar. Bu sayede mekan ve uzaklığa bağlı kalmadan ortak bilgiyi kullanabilir, paylaşabilir, aynı iş üzerinde üretim yapılabilir. İş dünyasında bilgisayar ağlarını kullanmak artık vazgeçilmez bir gerekliliktir. Teknolojik Çözüm olarak; Networklerinizi yeniden yapılandırıyor, geliştiriyor, stabilizasyonunu sağlıyoruz.
Sanallaştırma
Sanallaştırma, fiziksel bir ortamda bulunan sistemleri basit ve ölçülebilir bir yapı içine taşıma ve uygulamalar ile olan erişimi kolaylaştırmayı sağlar. Sanallaştırılan dört temel donanım mevcuttur. Bunlar: CPU, RAM, HDD ve NIC. Müşterilerimize, kendi özel bulutlarını (private cloud) kurmalarını sağlayan çözümler sunuyoruz.
Yedekleme Çözümleri
İster iş, ister kişisel kullanıcısı olun, tüm verileriniz için yedekleme yazılımı bulundurmanız önemlidir. Aksi takdirde kaydettiğiniz veriler diskiniz çöktüğünde kaybetme riski oluşacaktır. Böylelikle verilerinize ulaşmanız ciddi oranda etkilenecektir. Yerinde ve Veri Merkezimizde Yedekleme Çözümümüz ile sizi bu riskli ve stresli işlerden kurtarıyoruz.
Veri Kurtarma Çözümleri
BT sektörünün başka alanlarında faaliyet gösteren bazı kişi ve kurumlar yetkinlikleri olmadığı halde bu alanda faaliyet gösteriyor. Bu da çoğu zaman veri kurtarma işlemlerinde başarısızlık ve geri dönülmez veri kayıplarına neden oluyor. Teknolojik Çözüm veri kurtarma konusunda tecrübesi ve deneyimleri ile güvenilir iş ortağınız oluyor.
Masaüstü Çözümleri
İşletmenizin tüm donanımsal ihtiyaçlarını; dizüstü bilgisayarlar, tabletler, yazıcılar, mobil cihazlar ve diğer son kullanıcı için cihaz desteklerimiz ile masaüstü çözümlerimiz ile yanınızdayız. Herhangi bir ekipman sorununda, teknik uzmanlar tarafından donanım tercihi ve teşhisi konulabilir. Yazılım sorunlarında özel çözümler geliştirerek sorunu en az kesintiyle çözümlendirilir.