Bulut Hizmetleri
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Bulut Hizmetleri

“İhtiyaçların Yenilenmesi ve Globalleşen Rekabet Koşulları Gelişen Teknolojilere Hızlı Adaptasyonu Zorunlu Hale Getirmektedir”

İhtiyacınıza göre en hızlı ve en uygun çözümleri sağlayarak, eski donanımsal bağımlılıkları ve iş gücünüzü yanlış kullanımlara ayırmadan, maksimum potansiyelinizi işinize vermeniz önemlidir. Bulut teknolojileri sayesinde işletmeler yönetebilirliğin kolaylılığı, iş sürekliliği ve rekabet avantajı kazandırmış, kolaylık, esneklik ve ilk yatırım maliyetinden tasarruf sağlamaktadır. Teknolojik Çözüm, konusunda uzman kadrosuyla bulut teknolojileri entegrasyonu ve hizmet sürecinde danışmanlık ve teknik destek hizmeti vererek kurumların bu değişimi en iyi şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Bulut teknolojileri işetmeler için yönetilebilirliği kolaylaştırır, iş sürekliliğini arttırır ve rekabet avantajı kazandırır.
Bulut Hizmetleri
Yönetilen, güvenli, Tier3 sertifikalı merkezlerimizde verileriniz 7/24 uzman personellerimiz ile kesintisiz bulut hizmeti sunar.
Kolaylık, esneklik ve ilk yatırım ve yüksek bakım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.
Teknolojik Çözümün sunduğu bulut hizmetleri sayesinde BT operasyonlarınız daha az çaba, daha kısa geliştirme ve çözüm süresi ve lisans ücretlerinin düşürülmesi ile BT yükünüzü hafifletir.
BT operasyonları veri merkezi veya buluta taşınır.
Veri merkezi ve bulut ortamının özgürlükleri kuruma avantaj olarak geri döner.
Maliyetler düşerken hizmet kalitesi ve verimlilik artar.
Kurum hizmetleri her zaman, her yerden erişilebilir hale gelir, iş süreçleri hızlanır.
BT birimleri is odaklı yapılara dönüşür.
Altyapınızı optimize etmeye ve otomatikleştirmeye yönelik fırsatları tespit edin, bulutu desteklemenin potansiyel değerini belirleyin ve iş hedeflerinize ulaşmak için doğru stratejiyi ve rehberliği bulun.
Platformumuz bulut ortamları genelinde tam görünürlük, yönetişim ve uyumluluk sağlar; bunların tümü için tutarlı hizmet seviyesi desteği sunulur.
Kaynaklarınızı optimize etme konusunda, yönetilen güvenli veri merkezlerimizden, yerel uygulama operasyonlarında görevlendirilen uzmanlarımızdan yardım alın.