Barindirma
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Sunucu Barındırma

Kurumsal bilişim altyapınızı güvenilir ve profesyonel bir ortamda barındırın

Teknolojik Çözüm, işletmelerin bilişim altyapılarını güvenli ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilmesine olanak sağlayan kurumsal sunucu barındırma hizmetidir. Yüksek performanslı sunucu barındırma hizmetimiz ve diğer veri merkezi ürünlerimiz ile birlikte profesyonel BT altyapısını çok daha ekonomik bütçeler ile gerçekleştirin.

Sunucu Barındırma
Sunucu Barındırma Nedir?
Kurum ya da kişi olarak kendilerine ait fiziksel sunucularının yedekli, güvenli internet, kesintisiz enerji ve iklimlendirme altyapısına sahip bir veri merkezinde barındırılmasına Sunucu Barındırma denir. Sunucu barındırma hizmetinin verildiği veri merkezleri profesyonel olarak hazırlanmış ve kesintisiz yayını garanti altına alabilecek teknik imkanlara sahip olmalıdır. Aynı zamanda tüm veri merkezi bileşenlerinin de devamlı takibinin yapılması büyük öneme sahiptir.
Teknolojik Çözüm Barındırma Farkı
Sunucu Barındırma hizmetlerimizi Türkiye'nin en gelişmiş Tier III sertifikasyonuna sahip Turkcell Veri Merkezi altyapısı üzerinden bize ait kapalı kafesli odalar üzerinden vermekteyiz. Yüksek kaliteli internet erişimi veren, enerji ve iklimlendirme tarafında %100 yedekli çalışan bu altyapıdan sorunsuz bir hizmet almış olacaksınız. Teknolojik Çözüm, veri merkezi hizmetinin üzerinde sistem ve network tarafındaki üstün deneyimi sayesinde vermiş olduğu katma değerli özel servisler ile hizmet kalitesini bir kat daha arttırmakta ve kurumsal müşterilerine "Datacenter, Network, Sistem" üçlüsünü en mükemmel şekilde sunabilmektedir.
Hızlı Veri merkezi
Turkcell Veri Merkezi üzerinden kesintisiz ve Türkiye içi en hızlı ve kesintisiz erişim.
Uçtan uca network omurga yedekliliği, %100 fiber altyapı
Switch'ler arası %100 yedekli erişim.
Güvenli
Doğal afet ve felaketlere karşı güvenli.
Trafik kullanım izleme ve raporlama
Kontrol paneliniz üzerinden hat kullanım grafiklerinizi takip ve analiz imkanı.
Global Standartlar
Tier III sertifikasyonu, ISO sertifikasyonu, PCI-DSS sertifikasyonu, Leed Gold sertifikasyonu.
Kesintisiz Erişim
Üstün enerji ve fiber altyapısı, kesintisiz güç kaynağı sistemi.